TGK Klan TGK

^^Forum Klanu TGK^^

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-07-25 13:50:47

Suchy_PL

Stały gracz

10734650
Call me!
Skąd: K - koźle [Osiedle Piastów] :D
Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Meine autobiografen by Suchy

No cóż w SAMPA gram już od piątej klasy niestety mój stary... Komputer oczywiście ;D nie zawsze mi na to pozwalał ale, na niektóre serwy dało się wbić początkowo grałem przez jakiś czas sam. Brałem samochód i jeździłem po całym stanie SANANDREAS czasem na autostradzie z kimś się zderzyłem i beszty leciały na czacie (chyba że był admin to zaraz albo KICK LUB BAN w sumie to nawet nie jestem w stanie zliczyć ile dostałem kicków a ile banów ;p) i tak trwało to do czasu(z kilka miesięcy) aż weszłem w kolejne zwykłe popołudnie na kolejny zwykły serwer gdzie poznałem graczy : cheetosa, chargera ii chyba Hectora po trzech dniach wspólnej gry cheetos postanowił stworzyć klan, plan się przyjął i klan powstał pod nazwą [ZGB] ( nie pamiętam co to oznaczało ;p) Cheetos CL,charger VCL ja i Hector byliśmy zwykłymi klanowiczami i nic szczególnego w tym klanie się nie działo ;/.Lecz jak szybko klan powstał tak szybko upadł nie było dużo graczy,brak forum,brak serwera po czasie jeszcze straciłem kontakt z cheetosem i chargerem... I znów powróciłem do solowego grania tym razem już trochę zacząłem posługiwać się bronią i jak na początek szło mi dobrze (weźcie pod uwagę że miałem jeszcze myszkę na kulkę ;//)  wkońcu opanowałem zwykły pistolet i szybko mi się znudził więc przeżuciłem się na coś cięższego był ciężki do zdobycia shootgun lecz przez przestarzałą myszkę kiepsko mi z nim szło. No i znów tym razem w weekend natrafiłem na serwer chwilę grałem i weszło dwóch graczy z klanu [US5] ,,siema cześć'' i zaproponowali wyścig (niestety przegrałem ;/) ale otrzymałem od nich propozycję do klanu po chwili przemyślenia zgodziłem się (tyle że mieli swój serwer) więc szybko poszliśmy na niego jak się okazało był to klan od stuntów i wyścigów. Był to dobry klan lecz jak zwykle sielanka nie trwała długo odszedłem (chyba po 3 miesiącach)  bo w klanie kiepsko się działo mało osób grało i zaczeło mi się nudzić. Wkońcu zrobiłem se małą przerwę od SAMPA na jakieś 2 tygodnie ;D i znów powróciłem do gry i zamiast na szukaniu klanu skupiłem się bardziej na trenowaniu umiejętności strzelania (na szczęście miałem już myszkę laserową i gra od razu lepiej szła ) i znów ta sama historia zwykły dzień,zwykły serwer zwykła gra było parę osób w tym gracze o nicku center i hustler  wyzywali innego gracza (nawet niezłe teksty mieli tyle że nie pamiętam już ;p) szybko zaczeliśmy się dogadywać po czasie kolega hustlera ze szkoły oznajmił że zakłada klan i zbiera ludzi zaraz poszli center i hustler ja po dwóch dniach się zdecydowałem ale, wzięli mnie. I był to klan pod nazwą [CS](coś ze stuntem;D)  początki jak to zawsze były trudne ale w krótkim czasie było już dużo osób,serwer dla klanu i tym razem klan trzymał się kurewsko dłuugo (wstąpiłem do niego pod koniec piątej klasy a odszedłem rok temu ale, o tym zara) aż w końcu 2008 roku w październiku popołudniu po szkole grałem skacząc po serwerach razem z kolegą z drugiego osiedla (nick: ERROR) szukaliśmy jakiegoś fajnego serwera wymieniając się IP na GG ale że nic ciekawego się nie znalazło wbiłem na neta a error dalej szukał aż znalazł weszedł zobaczył i zaraz podesłał IP już nie chciało mi się wchodzić ale że marudził to weszłem na ten serwer i... Już zostałem był to stary serwer klanu [PROK] blachy w krótkim czasie (4 dni) poznałem zajebistych ludzi (blacha,gilu,kiszka, daker tomek i innych) i po kolejnych 4 dniach odszedłem od [CS] (i tak już po tygodniu skończył w przykrych okolicznościach) i zapytałem się blachy czy mógłbym do [PROK] na szczęście nikt nie miał nic przeciwko i tak znów byłem w prok było miło ale się skończyło blacha zaprzestał grać i tak klan nie miał CL przez chwilę był kryzys ale, na szczęście szybko znalazł się nowy doszło do reaktywacji PROK (oczywiście byłem przy tym ja,blacha, kiszka ) kiszka został CL bo blacha już nie chciał ja załapałem się na VCL. po 2 dniach gdy wszystko się ustatkowało nie było prawie mowy o POWAŻNEJ GRZE podochodziło parę nowych osób (azd_pl Milaa Aniaa i inni xDD) ale, po (chyba 2 miesiącach) znów PROK upadł tym razem na poważnie i jeszcze dość mocno się pożarliśmy z kiszką ;// lecz nadal z gilem i dakerem pykalismy najczęściej na serwerze EMIILA (serwer klanu [SHF] od Danielo w sumie to nie wiem skoro to był wróg czemu tam graliśmy ;p) robiliśmy stunty,parkoury.Potem z dakerem postanowiliśmy założyć klan lecz pomysł nie wypalił bo po 2 godzinach zrezygnowaliśmy z klanu xD i potem znów z gilem założyliśmy klan [SaD] ;D kiszka też coś tam założył. Ale po tygodniu (bo tyle przetrwał nasz [SaD] xD) zrezygnowaliśmy z niego i graliśmy solo ;// i tak było aż blacha nie założył [TGK] pogodziliśmy się z kiszką on ja gilu,daker przeszliśmy do [TGK] i narazie jest jak jest i oby pozostało bez zmian .

DLA TYCH CO MNIE JESZCZE NIE ZNAJĄ JESTEM W TGK OD POCZĄTKU TEGO KLANU TYLE ŻE NIE GRAŁEM BO MÓJ NOWY KOMP SIĘ SPIER...NICZYŁ I JEST W NAPRAWIE DO DZIŚ ALE CHWILOWO POSIADAM INNY KOMP. WIĘC TYLKO JAK ODZYSKAM PŁYTĘ DO SA BĘDE JUŻ GRAŁ NA SERWERZE


What`s up?? ,,Rarka plusa... Czyli lalka Prusa'' xDD

Offline

 

#2 2009-07-25 14:13:19

Daker

Zasłużony gracz

13752181
Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2009-07-08
Posty: 71
Punktów :   

Re: Meine autobiografen by Suchy

Nice historia.
Hmm ta twoja historia jest dłuższa niż moja i to chyba dlatego że
mniej szczegółowo napisałem.


DakerDaker              Daker                Daker     Daker    DakerDaker    DakerDaker
Daker    Daker       Daker  Daker        DakerDaker          Daker            Daker     Daker
Daker   Daker    Daker DakerDaker    DakerDaker          DakerDaker   Daker  Daker
DakerDaker     Daker              Daker  Daker     Daker    Daker             Daker      Daker

Offline

 

#3 2009-07-25 19:46:16

Blacha

Administrator

9018350
Call me!
Skąd: Warszawa - TgK
Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Meine autobiografen by Suchy

Suchy ale żeś się rozpisał plusik leci ;D

Offline

 

#4 2009-07-25 20:17:13

Suchy_PL

Stały gracz

10734650
Call me!
Skąd: K - koźle [Osiedle Piastów] :D
Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Meine autobiografen by Suchy

thx ;D


What`s up?? ,,Rarka plusa... Czyli lalka Prusa'' xDD

Offline

 

#5 2009-07-25 22:19:08

GiLu

Administrator

12398292
Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 53
Punktów :   

Re: Meine autobiografen by Suchy

Fajna historia i oczywscie wiem ile ci to czasu zajelo
ale plusa musisz dostac ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovÊ jímky Železný Brod